2017
Startside



Videoer på YouTube

Portræt på DK4 med 3 patienthistorier

Kræft - de forbudte kure


Protektor for kræftforeningen Tidslerne Ghita Nørby
| Om Tidslerne
Bestyrelse

Formand
Mai Nielsen
Ådalsparken 29
6710 Esbjerg V
T: 86 11 32 44
M: 40 15 90 11
formand@tidslerne.dk

Næstformand
Eghon Engelund
Kirkebjergvej 2, Tved
8420 Knebel
M: 27 11 63 80
naestformand@tidslerne.dk

Webmaster / Facebook
Lisbeth Arrildt
Præstevænget 7, st
5610 Assens
M: 61 28 05 50
webmaster@tidslerne.dk

Tidsellinjen
Ida Nielsen
Parksvinget 23,
6710 Esbjerg
M: 30 27 22 51
tidsellinjen@tidslerne.dk

Kredskoordinator
Charlotte Jakobsen
Kastrupvej 60, 4.tv.
2300 København S
M: 29 25 21 09
hovedstaden@tidslerne.dk

Sekretariat
Conni Leth
Skrænten 157
7120 Vejle Ø
M: 29 70 00 96
sekretariat@tidslerne.dk

ForeningsAdministration
Jacob Hansen
Parkvej 1F, 1.4
4000 Roskilde
M: 24 80 90 30
jacob@tidslerne.dk
 


Kasserer
Charlotte Poulsen (suppleant)
Vargårdevej 36,
6094 Hejls
M: 28 94 92 80
kasserer@tidslerne.dk

Redaktion / Blad
Nancy Andersen (suppleant)
Lupinvej 5
3550 Slangerup
M: 26 29 39 48
redaktion@tidslerne.dk

Intern revisor
Peter Køpke
Egernvej 12,
6000 Kolding
T: 75 50 68 75
M: 20 13 71 21
peterkoepke@stofanet.dk





Til sidens top


SØG PÅ TIDSLERNE.DK
Søg blandt mere end 236 artikler


Deltag via Facebook

Læs tidligere blade